+38-067-872-66-29

>

Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги.

8 Октября 2016

Щорічно в другу суботу жовтня проводиться Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги. Організатором є Світовий Альянс паліативної допомоги.  Щороку в Україні саме такої допомоги потребують понад 600 000 чоловік.
Близько 18 000 з  них – діти. Ця цифра – приблизна, загальна, її узято з результатів окремих досліджень та не дає уявлення про глибину проблеми паліативного догляду за дітьми в Україні.  У нас досі плутаються поняття паліативної та хоспісної допомоги. В українському нормативному просторі хоспісна і паліативна допомога між собою тісно пов’язані. Певною мірою це – тотожні заходи, що стосується окремих методів догляду. Але паліативна допомога може надаватися в тому числі і в хоспісі, проте це більш широке поняття. Паліативна допомога – комплекс медичних, соціальних, психологічних та духовних заходів, спрямованих на покращення якості життя пацієнтів, які мають невиліковну хворобу та обмежений прогноз життя, а також членів їхніх сімей.
Паліативна допомога має надаватися постійно, з моменту встановлення діагнозу, що загрожує життю, протягом усього життя, незалежно від його тривалості. Тобто це не очікування смерті, а гідне життя із задоволенням всіх потреб людини до самої смерті.  
Хоспісна допомога надається дитині та родині безпосередньо наприкінці життя.

0 800 500 137  «Лінія паліатив» - надання безкоштовної інформаційно-консультативної допомоги від спеціалістів різних напрямків паліативним пацієнтам дитячого віку, молодим дорослим до 24 років та їх родинам.


Разработано в «DVK WebDev»