+38-067-872-66-29

>

Відкрита дискусія.

28 Октября 2016

Доступність якісної паліативної допомоги - невід’ємне право хворої дитини, яке має бути пріоритетом для держави та чиновників. Проте на сьогодні доступність якісної медичної, соціальної, а також психологічної та духовної підтримки для важкохворих дітей та їх родин залишаються не вирішеними. 
Вже тривалий час відбуваються обговорення за участі державних чиновників, провідних лікарів, експертів, громадських активістів та журналістів щодо основних завдань для уряду та громадянського суспільства для надання кожній дитині, яка зіткнулась з невиліковною хворобою, якісної та доступної паліативної допомоги.

В Україні більше 17 тисяч дітей потребують паліативної допомоги. За розрахунками UNICEF, їх кількість значно більша і становить від 39 до 70 тисяч. Вони мають проблеми з доступом до знеболення, якісної медичної, соціальної, психологічної та духовної допомоги.

У нашій культурі не прийнято говорити про хворобу і смерть дітей. Проте мовчання чи заперечення не позбавляє людину від страждань, які спричинює невиліковна хвороба. Держава та суспільство мають скоординувати всі зусилля для того, щоб наші діти не залишалися сам на сам із тягарем невиліковної хвороби.

Сьогодні відбулася відкрита дискусія разом з в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун, уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою та виконавчим директором Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги Джоан Марстон.  


Разработано в «DVK WebDev»